شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی “بی بای”

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی بی بای و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از پایگاه اینترنتی بی بای بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه بی بای هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک  شکل می گیرد، پذیرا نیست.

فروشگاه اینترنتی بی بای به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بی بای به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. بی بای همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. 

 ضمن تشکر از توجه شما مشتری گرامی به وب سایت ما هرگونه شکایات یا انتقاد و یا پیشنهاد درباره هر قسمت از وب سایت ما فقط از طریق آدرس ایمیل ما به شرح

info@beebuy.irیا با شماره تلفن 01154236263و 01154258369تماس حاصل فرمایید با تشکر گروه beebuy.ir